Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Úrazové pojištění

  • Chrání děti i dospělé, platí pro celý svět
  • Na jedné smlouvězabezpečí celou rodinu!
  • Možnost nastavení rozsahu rizik a výše pojistky
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
úrazové pojištění
19 Zákazníků zde nyní srovnává

Úrazové pojištění online

Úrazové pojištění

Úrazové pojištění slouží ke krytí škod, které vzniknou v důsledku úrazu. Kompenzuje pojištěnému finanční ztráty, které například v případě trvalých následků a jimi vzaté možnosti vykonávat zaměstnání mohou být zásadní. Je však určeno nejen dospělým, ale i dětem. Z pojistky je kryta veškeré újma, škoda a ztráta vzniklá jakýmkoli úrazem.

Mám zájem

Víte, že každý den se v České republice stane denně 1 000 úrazů, které musí být ošetřeny lékařem? Víte, že průměrná doba léčení úrazu je u nás 55 dní? Pokud se nechcete ocitnout v tíživé finanční situaci, zprostředkujeme vám pojištění, které vám dorovná propad příjmů.

U pojištění, které sjednáváme, máte nárok na finanční plnění již v průběhu léčení úrazu, či při pracovní neschopnosti, nikoliv až po skončení pojistné události! Poskytujeme pojištění, které na jedné smlouvě zabezpečí celou rodinu! Svoji smlouvu navíc můžete kdykoliv průběžně měnit, aby optimálně vyhovovala vaší životní situaci.

Úrazové pojištění vynahradí finanční ztráty

  • Peníze za každý den léčení doma nebo v nemocnici
  • Kompenzace ztrát vzniklých nemožností vykonávat zaměstnání
  • Nikdy nezůstanete bez prostředků
  • Kryje všechny typy úrazů

Pojišťovna platí, když nemůžete vykonávat zaměstnání

Úrazové pojištění Vám může dodat klid zejména pokud jsou na Vás Vaši blízcí finančně závislí, pokud splácíte hypotéku, půjčku atd. Tímto pojištěním máte zajištěno, že i pokud byste vinou úrazu ztratili svůj běžný příjem, díky vyplácené pojistce budete dále mít dostatek finančních zdrojů.

Slovo odborníka

Jde o velmi praktické pojištění, které hradí události, jež se denně dějí a nepojištěným mohou způsobit velké komplikace. Díky tomuto pojištění se nemusíte ničeho obávat. Za pár korun na pojistném to stojí.

avatar Miren Memiševič Pojišťovací expert, ePojisteni.cz
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 83

Mluví se o nás